درباره ما

شرکت روی اندیشان گنبد

سخنی با شما

شرکت روی اندیشان گنبد بعنوان دومین تولید کننده گرد روی در ایران در مهر ماه 1390 به بهره برداری رسیده، دو هدف خاص رو دنبال میکنیم، این که در عرصه تولیدات داخل  خودکفا باشیم  و در عین حال اسباب رضایت مشتریان خودمان را فراهم کنیم.
برای رسیدن به این هدف با تولید ماشین آلات صنعتی، با کنترل شرایط تولید ، و با بالاترین درجه خلوص موفق به تولید گرد روی با  دانه بندی بسیار یکنواخت شدیم، که این محصول تولیدی را در بسته بندی دلخواه مشتریانمان تقدیم ایشان میداریم.
گواهینامه استاندارد بین المللی در سیستم مدیریت کیفیت افتخار ماست.

چرا ما را انتخاب کنید؟

روی اندیشان گنبد از جمله صنایع پیشرو در جغرافیای شمال ایران محسوب شده و با تلاش روز افزون بدنبال گسترش دایره محصولات و خدمات خود میباشد.
اولویت اصلی در روی اندیشان کسب رضایت مشتریان بوده و این مهم در راستای راهکارهای خردمندانه تیم مدیریتی مجموعه حاصل شده است.
مجوز ها و گواهینامه های بین المللی
واحد کنترل کیفی دقیق شرکت روی اندیشان گنبد با دقت نظر بسیار تولیدات را مطابق با استانداردهای مورد نیاز بررسی و تائید مینماید، تا کیفیت محصولات همواره تداوم داشته باشد.
شرکت روی اندیشان گنبد به منظور تسهیل شرایط مطابق با خط تولید مشتریان امکان بسته بندی در وزن های مختلف را برای محصولات فراهم آورده است.
ارسال محصولات به سراسر جهان و کشورهای همسایه همواره از اولویت های توسعه بازار در مجموعه روی اندیشان گنبد میباشد.
دستیابی به تکنولوژی بومی تولید گرد روی و ساخت ماشین آلات مورد نیاز  تولید از افتخارات کسب شده توسط منابع انسانی متخصص شرکت میباشد.

اینستاگرام

فعالیتهای ما

ما را در اینستاگرام فالو کنید تا بیشتر با هم در ارتباط باشیم. و از آخرین اخبار ما مطلع باشید.
Image
Image
Image
Image
Image
Image

آدرس کارخانه

استان گلستان شهرک صنعتی گنبدکاووس - خیابان سرو 4

با ما تماس بگیرید

+98-17-33260636
+98-911-172-1276

پشتیبانی